Kontakt:

601 736 833

Jesteśmy też na:

a a a

Odszkodowania komunikacyjne Łódź

Wypadków na drogach nie brak. Nierozważni, pijani i nieodpowiedzialni kierowcy nie liczą się z tym, że mogą kogoś pozbawić zdrowia, a nawet życia. Wypadki komunikacyjne zdarzają się nie tylko kierowcom samochodów osobowych. O wiele bardziej niebezpieczne są tiry, samochody ciężarowe przewożące produkty czy jakieś substancje. Wśród innych zagrożonych środków lokomocji są również takie, które przewożą większość ilość pasażerów, na przykład autobusy, tramwaje, pociągi czy autokary. Często słyszy się o katastrofach, rozbiciach i zderzeniach na trasach. Na szczęście nie zawsze w tych przypadkach dochodzi do śmierci, ale bardzo często wypadki te są bolesne i wyraźnie mają wpływ na dalsze życie poszkodowanych. 

Odszkodowania komunikacyjne i odszkodowania powypadkowe to pieniądze wypłacane przez nasze towarzystwo w wyniku poniesienia szkody na skutek podróży środkiem komunikacji. Warunkiem uzyskania odszkodowania jest wykazanie, że podczas jazdy było się trzeźwym, nie było się pod wpływem środków psychoaktywnych, różnego rodzaju narkotyków i płynów wyskokowych, a naszej uwagi nie rozpraszało nic niepotrzebnego, na przykład zbyt głośna muzyka niepozwalająca na skupienie się na drodze czy rozmowa przez telefon (swoją drogą również surowo zabroniona przez prawo). 

Jeśli wypadek kwalifikuje się do udzielenia odszkodowania komunikacyjnego, to nasz klient oczywiście je uzyska. Wypadki komunikacyjne zaliczają się do szkód na osobie, czyli różnego rodzaju urazów ciała, cierpień, w tym cierpień psychicznych. Dbamy o to, by nasi klienci mogli choć po części odczuć opiekę i dajemy odszkodowania, gdy widzimy, że sytuacja była niefortunnym zbiegiem okoliczności. W ten sposób staramy się, aby w jakimś stopniu uczynić los osoby po wypadku lub jej rodziny lżejszym. 

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty odszkodowań i zapoznania się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

         

 Dane kontaktowe:

odszkodowania powypadkowe i komunikacyjne

e-mail: biuro@centrumcolibri.pl
          tel. 601 736 833
             Łódź